• Čeština
  • English

Reference slečna Petra Kovářová ml.

Všechno bylo naprosto v pořádku a i přítel byl velmi spokojen. Říkal, že tak krásný apartmán ještě neviděl. Já byla spokojená jako vždy, u Vás to ani jinak nejde.

Reference pan Adam Zakrzewsi

Děkujeme za vaši flexibilitu – za dovolení vzít si se sebou našeho psa a za vaši přístupnost – bylo jednoduché se s vámi zkontaktovat  a domluvit se ohledně našeho příjezdu, pobytu a odjezdu. Apartmán byl velmi pohodlný a dobře vybavený. Jde vidět vaše snaha a bylo v pořádku a čisté. Lokace apartmánu je dokonalá – blízko Medvědína a svahů, míst na procházky, běžky a aquaparku. Je tu všechno co je potřeba pro skvělé prázdniny.    

Reference RAFAL GRYMUZA

Děkujeme, byl to fantastický čas strávený s mojí rodinou, vše bylo perfektní 🙂

Recenze Janíčkovi

Dovolená ve vašem apartmánu byla jedním slovem skvělá. Apartmán je moc krásný, nový, čistý, účelně zařízený a plně vybavený. Nachází se v pěkném prostředí. Velkou výhodou je podzemní garáž a úložný prostor na kola či lyže. Manželé Cvrčkovi jsou moc milí a ochotní, jednání s nimi bylo naprosto perfektní. Můžeme jen doporučit. Mile rádi si pobyt zase zopakujeme. Rodina Janíčkova

Výlet ze Špindlerova Mlýna na Kozí hřbety

  Nádherná krajina, čerstvý vzduch, rozkvetlé horské louky – to vše je možné zažít ve Špindlerově Mlýně v létě.  Naše první túra měla být jen krátkou procházkou, nakonec ale vše dopadlo jinak. Vydali jsme se po červené turistické cestě směrem na Kozí hřbety, která hned zkraje prudce stoupá vzhůru na zalesněný hřebínek oddělující Špindlerův Mlýn od Sv. Petra. V půlce prudkého výstupu je krásný kostelík, a malebná dřevěná zvonice. Na obzoru je vidět vrch Medvědín se sjezdovkami. Po pár set metrech cesty se před vámi rozprostřou nezapomenutelné výhledy (Stoh, Sv. Petr). Jdeme dál po vrstevnici pod monumentálním hotelem Horal. Rozkvetlé louky jsou doslova dech beroucí, les voní deštěm a létem. Plánujeme už jen mírné asi kilometrové stoupání lesem a hledáme odbočku na žlutou turistickou trasu, abychom se pomalu vrátili do centra Špindlerova Mlýna. Těšili jsme se na zaslouženou sladkou odměnu v místní cukrárně. Začíná ale nejnáročnější část celé naší túry – prudké lesní stoupání, které z mého pohledu, bylo dost náročné a nekonečné. Nenápadně značené rozcestí jsme úplně přehlédli a slibovaný rozcestník jsme nenašli. Nezbývalo nám nic jiného než šplhat vzhůru, jiná cesta nebyla možná. Stoupali jsme přes suťové svahy, nohy bolely, ale výhledy byly úžasné. Najednou jsme se ocitli v neplánovaném cíli – Kozí hřbety (lze ještě dojít až k vyhlídce Krakonoš). Pomalu začínalo pršet, všude se rozprostřela mlha a majestátní výhledy zmizely. Cesta dolů se zdála být jedinou správnou volbou. Z původní krátké procházky se stala skoro celodenní túra. Výstup na Kozí hřbety doporučuju fyzicky zdatným turistům. Cesta není vhodná pro kočárky. Informace o místě: Výrazně strmý hřeben Kozích hřbetů dosahuje 1320 - 1421 nadmořské výšky. Mezi 16. a 17. stoletím se zde těžily měděné, stříbrné a arzénových rud. V současné době bývá stezka vinoucí se úbočím Kozích hřbetů v zimě zpravidla uzavřena pro lavinové nebezpečí. Kozí hřbety se tyčí nad Špindlerovým Mlýnem a jsou součástí Českého hřbetu. Jejich svahy pokrývají rozsáhlá, avšak nesouvislá kamenná moře, rostou zde kleče, smrky a další...

Recenze paní Lucie Doubrava

S apartmánem jsme byli velice spokojeni. Můžeme jen doporučit. Je zcela nový a velmi pěkně vybavený. V kuchyni jsme našli naprosto vše. Určitě doporučujeme a moc  těšíme se opět za rok! Jednání s majiteli naprosto milé a vstřícné. Ještě jednou moc děkujeme.

Rezervujte apartmán kdykoliv, ptejte se na cokoliv


Aktuální obsazenost Apartmánu Špindlerův Mlýn