Adresa: Špindlerův Mlýn č.p. 331 Rezervace: +420 602 643 104 E-mail: iva.cvrckova@email.cz

Ubytování ve Špindlerově Mlýnu

Apartmán je součástí komplexu stylového horského bytového projektu „Apartmány Medvědín“. Nachází se na úpatí stejnojmenné hory Medvědín cca 100 metrů od lanovky. Z oken a teras našeho apartmánu máte okolní krkonošské hřebeny i sjezdovky přímo jako na dlani. V rámci komplexu je vybudováno sportovní hřiště a dětské hřiště, na která je z apartmánu přímý výhled.

Apartmán

Ubytování v apartmánu se nachází v 1. patře budovy, vchod „S 3“. V budově je samozřejmě výtah.Ubytování je situováno do rozlohy 2+kk (71,3 m2). Součástí apartmánu je balkón o rozloze 10,9 m2.

Apartmán Špindlerův Mlýn – místnosti

Ubytování v apartmánu se skládá z následujících místností: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC, šatna a velmi prostorná chodba. V ložnici se nabízí pohodlné spaní pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Jedná se o pevná lůžka. V obývacím pokoji se nachází 2 pevná lůžka. Jsou to rozkládací pohovky s možností pohodlného spaní. Kuchyňský kout je vybaven základními spotřebiči – varná deska, kombinovaná chladnička s mrazničkou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a topinkovač (návody na použití jsou k dispozici).

Technické vybavení apartmánu ve Špindlerově Mlýnu

Za naprostou samozřejmost považujeme skutečnost, že je apartmán vybaven připojením na internet (možnost wi-fi) a kabelovou TV s velkým množstvím zejména sportovních a dokumentárních kanálů.

Apratmán Špindlerův Mlýn – Check-in/Check-out

Nástup na ubytování je standardně v sobotu od 14-té hod., v jiných dnech pouze po dohodě. Uvolnit apartmán je třeba vždy poslední den ubytování do 10-ti hod.