Adresa: Špindlerův Mlýn č.p. 331 Rezervace: +420 602 643 104 E-mail: iva.cvrckova@email.cz

Pokud jste se již nabažili Krkonoš a Špindlerova Mlýnu, můžeme vám nabídnout tipy na další ubytování:

Levná chalupa v  na pomezí Jizerských hor a Krkonoš
Chalupa Vysoké nad Jizerou nabízí romantické ubytování na horách v bezprostřední blízkosti sjezdovky, v blízkosti skiareálu Šachty. Chalupa nabízí kapacitu až pro osm osob ve třech ložnicích a dále roubenou světnici, která slouží jako společenská místnost s kuchyní, koupelnu se sprchou i vanou a dvě samostatné toalety.  Vhodné pro 2 rodiny s dětmi.

Chalupy v Českém Švýcarsku
Pokud hledáte krajinu plnou tajemství, určitě navštivte Národní park České Švýcarsko. Při hledání vhodného ubytování se podívejte na www.cottage.cz, kde nabízejí ubytování v soukromých chalupách a apartmánech. Dále vás zde informují o tipech na výlety nejen pro rodiny s dětmi.

Penzion v Orlických horách
Najít klidné místo na horách hned kousek od sjezdovky je někdy oříšek. Podívejte se na www.penzionceskepetrovice.cz. Rodinný penzion v obci Petrovice nabízí co hledáte. Rodiny s dětmi vítány.

Apartmán v Českém Švýcarsku
Rodinný apartmán v Krásné Lípě, kousek od lesa a Národního parku České Švýcarsko. Velká zahrada zaručuje pohodu pro vaše děti. Blízké turistické trasy nabízejí vybízejí k pěším a cyklovýletům ihned od apartmánu.